JOGA OD PODSTAW – KURS WSTĘPNY

poniedziałek / środa  godz. 20:15 – 21:30

Kurs  przeznaczony jest  dla osób, które pragną rozpocząć swoją przygodę z jogą, wzmocnić swoje ciało, wyciszyć umysł,  wyostrzyć swoją świadomość.

Prowadzony jest metodą BKS Iyengar’a. którą charakteryzuje precyzja, metodyczność nauczania, indywidualne podejście do ucznia dzięki wykorzystaniu pomocy takich jak klocki, koce, wałki, paski.

Kurs składa się z dwóch modułów, po 8 zajęć każdy. Prowadzi od prostych pozycji ku bardziej złożonym.
Poziom I  to przewaga  pozycji stojących, poznawanie kształtu poszczególnych asan oraz podstawowych ruchów w pozycjach. Poziom II  obejmuje więcej asan z innych grup: łagodne wygięcia, skręty, skłony, pozycje brzuszne, przygotowania do pozycji odwróconych. Każde zajęcia zawierają asany regeneracyjne i zakończone są kilkuminutowym relaksem.

Kurs prowadzi:

Agnieszka Wojtkowiak, dyplomowana, nauczycielka jogi w stopniu Intermediate Junior III.

Koszt:

Każdy moduł opłacany osobno – 160 zł  Płatność za oba moduły jednocześnie – 300 zł

Osoby posiadające kartę Multisport Plus, FitProfit albo Ok System wpłacają kaucję 160 zł. Kaucja zwrócona zostanie po zakończeniu kursu. Nie zwracamy kosztów za niewykorzystane zajęcia. Nieobecność na zajęciach można odrobić w ciągu 2 tygodni po zakończeniu kursu na grupie początkującej lub ogólnej.

ZAPISY:

w recepcji szkoły, telefonicznie/sms 727 47 87  77  lub na fb @Studio Sananda – Szkoła Yogi.  Zadatek 60 zł płatny w recepcji lub na rachunek: Agnieszka Wojtkowiak 85 1020 4027 0000 1102 0472 2460

Kurs rozpocznie się w podanym terminie przy min. 12-osobowej grupie. W przeciwnym wypadku termin kursu zostanie przesunięty o kolejny tydzień lub dwa.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

« wróć do listy