Joga relaksująca

Joga relaksująca to sesje terapeutyczne dla kręgosłupa, bioder, kolan, barków, gwarantujące uzyskanie fizycznego rozluźnienia i psychicznego odprężenia. Taki stan odczuwany jest często jako wewnętrzny spokój, błogostan, szczęście. Ponieważ żyjemy szybko, na siedząco i w stresie, ponosimy tego przykre konsekwencje – zmagamy się na co dzień z bólami mięśni i napięciem psychicznym. Joga relaksująca pozwala zatrzymać się na chwilę, poczuć i pobyć tu i teraz. Uczymy się, jak zadbać o siebie poprzez pracę z ciałem, uspokoić nerwy, regulując oddech.

Na zajęciach wykorzystuje się pomoce ułatwiające osiągnięcie optymalnych warunków do relaksu. Uczestnicy poprzez naukę właściwego oddechu, napinania i rozluźniania ciała docierają do głębszych jego obszarów. Zdobywają umiejętność uwalniania się od stresu, odzyskiwania sił, prowadzenia bardziej świadomego życia.

r2

Grafik

r1Zajęcia przeznaczone są dla każdego, kto chce się odprężyć i nauczyć się ćwiczeń, które będzie mógł wykonywać samodzielnie w domu, by świadomie reagować na sytuacje stresowe i żyć bez bólu ciała, z poczuciem wewnętrznego spokoju.

Zapraszamy „biurowców”, sportowców, studentów, seniorów i tych wszystkich, którzy po ciężkim dniu chcą pobyć z innymi, aby wspólnie się zrelaksować.