Nauczyciele

Artur Szudra

Fizjoterapeuta – specjalista terapii manualnej (szkoła polska dr. Andrzeja Rakowskiego i szkoła kijowska doc. dr. hab. Anatolija Jurczenki), nauczyciel mianowany wychowania fizycznego, pedagog ze specjalnością z resocjalizacji, socjoterapeuta. Naucza hatha jogi w oparciu o dwie główne metody: Iyengara i Ashtangi. Prowadzi gabinet rehabilitacji i jest założycielem Klubu Joga i Fizjoterapia Poznań.

 

 

 

 

jagJagna Spychaj

Praktykę Ashtanga jogi rozpoczęła w Klubie Joga Poznań A. Szudry. Uczestniczyła w zajęciach jogi wg różnych metod, jednak to Ashtanga stała się „jej” praktyką. W tej metodzie ceni to, że jest kompleksową praktyką dla ciała i umysłu, łączącą pozornie sprzeczne aspekty: intensywność i relaks, dynamikę i koncentrację, elastyczność i siłę. Uczy samodzielności i odpowiedzialności za własną praktykę, dzięki której lepiej poznajemy siebie. Na macie wyznaje zasadę: słuchaj ciała, praktykuj uważnie i z zaangażowaniem. Cały czas stara się pogłębiać swoją wiedzę i rozwijać kompetencje, dlatego też uczestniczy w wielu kursach i spotkaniach w Polsce i za granicą. Z wykształcenia jest psychologiem. W wolnym czasie lubi przebywać z dala od miasta i fotografować.

 

Joanna Kozierowska

Praktykę jogi rozpoczęła w Klubie Joga i Fizjoterapia Artura Szudry. Poszukując metody właściwej dla siebie, uczestniczyła w zajęciach różnych form jogi, aby ostatecznie odnaleźć się w metodzie Iyengara. Joga stała się jej pasją i stanowi dla niej ważną metodę rehabilitacji i utrzymania zdrowia, jest sposobem na radzenie sobie ze stresem dnia codziennego i odkrywanie nowych możliwości. Jest dyplomowanym nauczycielem jogi według metody Iyengara w stopniu Introductory II, który doskonali swój warsztat uczestnicząc w zaawansowanych zajęciach i warsztatach jogi, także w zakresie terapii jogą. Z wykształcenia jest magistrem pielęgniarstwa i nauk o zdrowiu, managerem specjalistą ds. zarządzania i marketingu,
coachem.

 

ulaUrszula Kamińska

Jest fizjoterapeutką ze specjalnością „fizjoterapia w sporcie”, instruktorką Pilates, nauczycielką jogi w trakcie szkolenia, absolwentką licznych kursów z treningu funkcjonalnego, skończyła studia podyplomowe: „Medyczny trener personalny’’ WSEiT Poznań. Pasjonuje się formami aktywności i regeneracji pomocnymi współczesnemu człowiekowi w osiąganiu dobrostanu fizycznego i psychicznego – wellness. Uważa, że równoważenie zmęczenia i wypoczynku poprzez umiejętne sterowanie restytucją pozwala organizmowi łatwiej znosić obciążenia psychofizyczne. W klubie prowadzi zajęcia Jogi relaksującej dla zdrowego kręgosłupa, zajęcia dla kobiet w ciąży oraz przyjmuje w gabinecie masażu.

 

 

 

 Danuta Jędrzejowska danuta

Z wykształcenia i zamiłowania  jest dyplomowanym nauczycielem  edukacji  wczesnoszkolnej oraz instruktorem ćwiczeń psychofizycznych. Przygodę z jogą zaczęła wiele lat temu. Poznając świat asan, uczyła się cierpliwości i samodyscypliny oraz wiary w siebie. Praktykuje jogę Iyengara. W klubie prowadzi zajęcia z dziećmi i 50+. Nieustannie poszukuje nowych sposobów nauczania jogi, aby korzystnie wpływać na zdrowie i rozwój młodszych i starszych.