Techniki Vinyasy – 27.10.2019

Niedziela,  27.10.2019 –  godz. 16:00 -18:00

Vinyasa – znaczy „układać” – to metoda jogi, którą charakteryzuje dynamiczna sekwencja asan zsynchronizowanych z oddechem, najczęściej połączonych płynnymi przejściami. Vinyasa jest jogą dostosowaną do ciała. Na zajęciach wykonuje się różne warianty pozycji – od najprostszych do najbardziej zaawansowanych.

Konstrukcja regularnych zajęć nie do końca pozwala skupić się na detalach. Zapraszamy zatem na cykliczne dwugodzinne warsztaty teoretyczno-praktyczne.

Na pierwszym spotkaniu weźmiemy pod lupę prawidłowy oddech, wyrównanie faz oddechu, zatrzymania w przeskokach i krokach, dodatkowo przyjrzymy się samemu przejściu czyli tzw. „vinyasie” – w jaki sposób prawidłowo ją wykonywać, aby dawała rozluźnienie i odciążenie kręgosłupa, ulgę po ewentualnych nieprawidłowościach w ustawieniu asan.

Koszt: 40 zł

Zapisy: w recepcji szkoły, tel./sms 727 47 87 77 , na fb Studio Sananda – Szkoła Yogi.

Prowadząca: Sylwia Kazimierczuk

Instruktorka Vinyasa Yogi (kurs nauczycielski RYT200),  przez wiele lat praktykująca jogę metodą Iyengara, uczestniczka licznych warsztatów prowadzonych   metodą Iyengara – m. in. z Nataszą Moszkowicz , Ewą Wardzała, Konradem Kocotem oraz warsztatów z anatomii i fizjoterapii z Mateuszem Stańczakiem.

Warsztat przeznaczony zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych.

« wróć do listy